Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám nějaké MMORPG

Čao, hledám nějaké MMORPG. Hrál/hraju lineage 2, LOTRO(štvalo mě, že se tam muselo platit, ať už za questy, přídavky, lokace...), WOW(to mě vůbec nechytlo).
Proto hledám nějaké mmorpg s náročností na pc podobnou jako výše zmíněné hry, nemám žádnou super mašinu.
Nejlépe aby to bylo free nebo aspoň to mělo nějaké free servery s rozumnou funkčností.
To je asi vše. Dík

No je toho dost,,

Momentalne hraju Guild Wars,, staci koupit hru a muzes harat bez mesicnich poplatku. Kampman se da hrat i single. K pvp jsem se jeste nedostal , ale pry je dobra :)

Fallen Earth je free , post apokalypticka,, neco jako ze sveta fallout, je tam dobrej crafting, a 1st person

Star Trek co dodat,, je uz take free,,,,

Tak lotro,co vim uz jede hodne davno mikrotransakce taky dc universe star trek je free Aion bude free
Strilecka APB reoladed docela dobra
EverQuest 2 uz je tkay free
POkud si pockas tak Guild Wars 2 staci koupit,ale to bude spis koncem roku
Tech her je nespocet .. Me treba wowko bavilo,ale treba za poplatky me nebavilo jako zadarmo