Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Alien vs. Predátor

Ahoj všem, když dostanu nášlapné miny a vrhací disk, nejde mi přepínat mezi zbraněma (1,2,3 = laser,miny,disk), nevíte někdo, jestli se to nějak nastavuje, nebo zda je to normální?
Díky předem.

Tak jsem zkusil místo 1,2,3 dát i,o,p, ale nic se nestalo, stále mám k dispozici jen nejaktuálnější zbraň. S diskem se toho už sice dá udělat hodně, ale občas by pomohlo položit a odpálit nášlapnou minu,nebo místo disku použít laser. Tak nevím, budu zkoušet ještě dál něco měnit.

Takže ahoj. Tady se nepotvrzuje, zůstane to, co jsem naposledy nastavil. Problém byl v tom, že jsem si nevšiml, že nahoře se přepíná a klávesnice se nastavuje extra pro Predátora, Vetřelce i mariňáka. Takže jsem si to dal na "poiu" a je vyřešeno.
P.S. - beztak používám jenom disk. Sem tam položím nášlapnou minu.

Takže díky za radu a značím vyřešeno.