Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dawn Of War 2

Ahoj dalo by se např. přes nějaký snižovací grafický prográmek udělat to že na těchto komponentech rozjedu DoW 2

Procesor: Pentium 4 3,2 ghz
Grafická karta: Ati Radeon 9550 256 mb GDDR 128 bit AGP
RAM: 1,5 gb DDR1
OS: Windows XP Home Edition SP3

Stáhni detaily na minimum, nastav nejnižší rozlišení, vypni neužitečné procesy, podívej se po nějakym patchi na snížení detailů(pokud tedy existuje). Ale špíše to nerozjedeš ani tak, kupuj novej PC chlapče, čekat od Pentia 4 nějaký zázraky v podobě hraní her? To je v dnešní době mimo.