Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Anno 2070 - problem so spustenim

Ahoj mam problem s touto hrou. Nainstalujem z CD, vsetko ide OK nasledne nainstalujem patch. Potom ked hru chcem spustit, zacne kruzit koliesko a nasledne nic, proces sa vypne. Tak som skusil hru stiahnut, ci neni problem v instalacii, ale to iste. Neviete ako by sa to dalo fixnut ? Inak zbytocne vyhodene peniaze :-(.

CPU: Intel Core 2 Duo E6550 2,33 GHz
GPU: Ati Raedon HD 5750 1 GB GDDR5
RAM: 4 GB DDR2

Dik za pomoc a ak som porusil pravidla ohladne WAREZ tak pardon len som napisal co som spravil.

OK mam nieco nove. Skusil som to nainstalovat na sestrinom PC, ma notebook. Vsetko urobim podla navodu a hra ide dokazem sa aj prihlasit. Asi je to tim, ze pri kopirovani systemcore32.dll mi pyta povolenie. Na sestrinom notasu to nepytalo, ale na mojom pyta... Tak neviete v com je chyba ?

No takze som dospel k tomu ze nieco ten subor blokuje a nechce mi system k nemu dat pristup. Ako odblokujem ten subor aby som ho mohol kopirovat a podobne ? Pretoze ked je zablokovany tak dostanem loading wheel of death. Nemoze to blokovat antivirus ? Mam COMODO ktory ma firewall, antivirus a aj defense+ (to je sluzba ktora si pyta povolenie ci moze suboru dat pristup k inemu suboru alebo programu). Ale ked COMODO vypnem, tak to nepomoze. A nemoze to este byt tym, ze mi v nom COMODO najde malware ? V cracku je bezne ze je tam virus, je to obchadzanie ochrany. Ale ked ho vypnem tak by to uz nemalo ovplyvnovat. A nedalo by sa to nejako cez to skryte admin konto ? Ja sa do tohto este poriadne totiz nevyznam...

Ked budem na mojom pocitaci, tak vam poslem obrazok a mozno by to slo.