Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Counter Strike 1.6

Custe potreboval bych pomoct se skinama a jak je vlozit do cska jedna se o skiny postav pro VIP tak jestli by mi nekdo pomohl ke je mam stahnout a jak je nainstalovat atd Diky :)

Kategorii skinu, který si chceš stáhnout, si vyber na stránce 4254. Bohužel si již nepamatuji postup, do které složky extrahované soubory přesně patří (někdy je danou složku zapotřebí i založit), návod/ tutorial ale zajisté najdeš na té samé stránce či jinde. Hledej.

S tím zkušenost nemám. Jak to chodí obvykle na serveru, kde je možnost vybrat si VIP skin? Pokud se člověk verifikoval (automaticky - vazba třeba na Steam ID, nebo manuálně heslem), je mu umožněno vybrat si z nabídky skinů. "Obyčejnému" uživateli je přístup odepřen (skript?). Možná spíše zavítej na stránky nějakých serverů, kde ti s tím pomůžou. S těmi daty (VIP skin) je to asi jednoduché - každý, kdo se na server připojí, si je stáhne, ale s tím skriptem nevím ...