Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GTA 4 získaní trofejí(PS3)

ahoj,
snažím se v GTA 4 udělat všechny trofeje.Už to skoro mám ale nemůžu přijít na to jak udělat tyto trofeje.jediné co jsem pochopil že se dělají v multiplayeru,ale nevím co tam mám dělat.
Zkoušel jsem najít nějaké rady přes google ale v češtině tam toho moc není a když dám text přeložit lezou mě z toho hrozné nesmysly.Poradil by jste mě někdo jak na to nebo nasměroval na stránky v cz kde bych k tomu našel nějaké rady jak na ně?
-Join The Midnight Club
-Fly The Co-op
-Taking It For The Team
-Top Of The Food Chain
-Top The Midnight Club
-Wanted
-Auf Wiedersehen Petrovic
-Let Sleeping Rockstars Lie
-TLAD: One Percenter
-TLAD: The Lost Boy
-TLAD: Easy Rider
-TLAD: Get Good Wood
-TLAD: Full Chat
-TBoGT: Gone Down
-TBoGT: Diamonds Forever
-TBoGT: Four Play
-TBoGT: Bear Fight
-TBoGT: Catch the Bus
-TBoGT: Snow Queen
-TBoGT: Adrenaline Junkie
-TBoGT: Maestro
-TBoGT: Past the Velvet Rope
-TBoGT: Gold Star

Join The Midnight Club - Musíš vyhrát závod v MP s nerozbitým autem. (škrábance jsou tolerovány)

Fly The Co-op - Musíš překonat časy v MP módech Deal Breaker, Hangman’s NOOSE, Bomb da Base II.

Taking It For The Team - Vyhraj v Ranked Match módy: Team Deatchmatch, Team Mafiya Work, Cops' N Crooks, Turf War, Team Car Jack City.

Top Of The Food Chain - Zabij v MP 30 hráčí pistolí.

Wanted - Dosáhni rank 10 v MP.

Auf Wiedersehen Petrovic - Vyhraj všechny módy v MP.

Let Sleeping Rockstars Lie - Zabij člověka z R*, nebo taky hráče, co zabil hráče z R*.

Dík za info.

Let Sleeping Rockstars Lie - Zabij člověka z R*, nebo taky hráče, co zabil hráče z R*

Tady ta se mě povedla hned jak jsem poprvé spustil MP.Zbytek asi bude utrpení.

Fly The Co-op - Musíš překonat časy v MP módech Deal Breaker, Hangman’s NOOSE, Bomb da Base II.

A tady tu musím dělat dva ?