Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto [HL1-HELP] Problem s protocolem

Cau prosímvás udělal jsem si server na HL 1, a když sem už ho konečně zprovoznil tak mi to vyhodilo tuhle chybu:

Obrázek je zde:
[http://img842.imageshack.us/img842/7012/problemoss akros.jpg]

kdo by věděl jak mám udělat aby to šlo normálně tak ať prosím napíše. Děkuji vám moc. :(..

Vim :.( potřebuji poradit, když se chci připojit na svůj server, který jsem si spustil na Virtuálnim Serveru tak mi to napíše This is Server ..... Protocol 47(48):-( a zkoušel jsem tam naisalovat s Counter Strike 1.6 ale padala mi hra kromě CS 1.6 ty jdou v pohodě. Poradíte prosím někdo]:( všem vám moc děkuji