Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou hru

Ahoj, jakou si mám nainstalovat hru? Chci střílečku, popř závodní. Nebo něco na způsob Left 4 Dead.
mám Intel Core2 Duo CPU T5900 @ 2,20 GHz, 4,0GB RAM, NVIDIA GeForce GT 220M

No jo tak chlapec hrál Left 4 Dead.Víš co ti poradím?Sežeň si Condemned,zapoj sluchátka,zhasni světla(Ideální je to hrát o půlnoci)a pař.Budeš se třást strachy.Já jsem si to koupil a vždycky když si to zahraju,nespím.

Left 4 Dead je proti tomu čajíček.