Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA IV - Seká

Zdravím.
Mám originál GTA IV, PC mám tiež dosť dobrý (procesor, RAM, grafická karta atď.), avšak mi to trochu seká.
Procesor: Intel Core i3, 3.2GHz
RAM: 8GB
Grafická karta: AMD 6750 1GB
mám podozrenie, že to zapríčiňuje málo miesta na HDD (len 35GB zo 160GB), nevedeli by ste mi poradiť ?
Vďaka.

Tím místem na disku to nebude zcela jistě. Určitě nepoužívej CCleaner, při nevědomosti co děláš s tím můžeš pc rozesrat ještě víc.
Prostě zkus snížit detaily. GTA IV je prostě blbě optimalizovaná hra, na plné detaily bys musel mít superpočítač.