Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s hrama

Zdravím,mám problém s hrama.Jednou jsem ze školy přišel domů a zapnul Toca Race Driver 3,najíždělo to jako vždy ale menu se nechtělo zobrazit a byly tam nějáké černé a šedé divné útvary.Potom se Pc zasekl a vůbec nereagoval,tak jsem pc restartoval a zkusil Assassins creed revelations ale to ani nenajelo a hodilo to chybu a hra se vypla...a takhle to je u každý hry.Už jsem stáhl i nejnovější ovladače ale ani to nepomohlo.
Děkuji předem za radu.

Podle projevů bych to tipoval na něco z toho:
- přehřívání
- vadnou RAMku
- vadnou grafickou kartu
- vadnou základní desku
- vadný zdroj
- nějaký sw problém, konflikt driverů, zavšivenost, zabordelizovanost, nalomení Windowsů cleanery a tuniči
Možná i více věcí dohromady, nic se nedá vyloučit. Musíš se rozepsat (a pak zkoušet).