Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mod 1938 pr Armu:instalace.

Konečně se mi po dlouhé době podařilo sehnat hru z roku 1938.Stačí ARMA a mod CSA 1938.Zrovinka si ho stahuju ale netuším jak se to má instalovat.Armu mám a mod už skoro taky(Kdyby ten download server makal víc tak už to mám te,no jo free user3-[)Nevíte někdo jak se instalují mody do Army(jedničky)???

Pokud by měl někdo zkušenosti s konkrétním modem nepište.

Instalaci addonů můžeš obecně dělat pomocí dvou způsobů.

1. Normální metoda - všechny addony (*.pbo, *.bisign) nakopíruješ do složky addons v rootu army (ARMA\addons)
Tím se budou veškeré addony načítat pokaždé, když hru spustíš. Je to ten nejjednodušší způsob, ale pokud chceš instalovat více módů a addonů obecně, je tato metoda poměrně nepřehledná a ztěžuje správu.

2. metoda mod adresáře - V rootu army si vytvoříš další adresář pro konkrétní mód, např @CSA1938, v něm uděláš podadresář addons a do něj už kopíruješ všechny *.pbo, které souvisejí s tím daným módem. Samotný mód pak spustíš přes parametr -mod=@CSA1938 v cíli zástupce army (např. D:\hry\ArmA\arma.exe -mod=@CSA1938)
Další módy instaluješ stejným způsobem a v parametru se oddělují středníkem (-mod=@mod1;@mod2;@mod3)
Můžeš si takhle určovat jaký mód načíst a který ne a v případě, že nějaký mód nefunguje tak jak má, můžeš ho jednodušše odstranit.