Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA IV - Sekanie hry

Zdravím

chcem sa niečo opýtať. Asi 5 mesiacov som na mojom PC hrával hru GTA:IV. Dovtedy vôbec nesekala. Po 5 mesiacoch som si do hry stiahol auto, nesekala. Potom som to auto tam nechcel tak som preinštaloval hru. Vtedy hra začala sekať. Tak som ju preinštaloval ešte raz ale nepomohlo to. Rozdiel nevidím ani keď zmením Graphics nastavenia. Hra seká LEN vtedy, keď stlačím A alebo D, takže keď točím vľavo a vpravo tak hra na pol sekundy zasekne. Ide mi to už na nervy.

Ak vám to pomôže môj PC:
Intel Core i5
760 @ 2.80GHz
4GB RAM, 32bit...

Viete mi poradiť? Ďakujem, MaYo ;)

A je tu problem ktory ani po 5 reinstaloch nepomohol. Textury chybaju (niektore) , dokonca aj časti vozidiel ... najhorsie su na tom taxíky a polic. auta ktore maju len konštrukciu. Ďalej mi zrazu naúísalo nejaký GTA IV Fatal Error RESC10

Ja už nevim :/