Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dirt 3

ahoj všem, mám problém se hrou Dirt 3. Hru jsem nainstaloval a když ji chci spustit tak jakoby se hra spustí jakože okno Dirt 3 a pak zčerná obrazovka po 5 s cca hra spadne spatky do lišty a hra není spuštena a není ani na lište ani nikde. Nevíte čím by to mohlo bejt a navrhnout nějaké řešení. Kamarád mi poradil aktualizovat ovladače na grafiku to jsem udělal ale nepomohlo to. Pokud je potřeba dám sem typ grafiky: ATI Radeon HD 5570 1 GB DDR3. Děkuji všem za radu a přeji přijemný zbytek dne. Jakub

Doporučené požadavky
OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Procesor: Intel Core i3–530 2.9GHz / AMD Phenom II X4 905e
RAM: 3 GB
Hard Disk: 15 GB
Grafika: nVidia GeForce 8800 GTS 512MB / ATI Radeon HD 4770 512MB
Zvuková karta: kompatibilní s DirectX
DirectX: 11
Ostatní: Klávesnici a myš

Grafika: nVidia GeForce 8800 GTS 512MB / ATI Radeon HD 4770 512MB/ já mám ATI Radeon HD 5570 1GB DDR3

Tím pádem požadavky splnuji

Už nevím kdo to tu minule psal. Cituji

Minimální HW požadavky-Hru nainstaluješ a spustíš do menu(ale hra ti pojede asi na 0-15 FPS).
Doporučené HW požadavky-Hru si při rozumných nastavení pěkně zahraješ.

Nemá to co z grafikou společného... Kdyby se hra spustila a sekala se neřeknu hra se ale nespustí naběhne okínko dirt 3 pak zčerna obrazovka a spadne to do lišty a hra není vubec spuštena... to nema co z grafikou spolecneho podle mně