Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TES Skyrim- nechci upíra

Čauko,prosím o rady.
Nakazil jsem se vympirismem a snažim se toho zbavit,protože nechci ať musím sát tu krev. A vtom je ten problém. Ať se snažím jak se snažím,nevím jak mám tu krev doplňovat. V Morthalu se chci pres toho mága toho upírtství zbavit,jenže nemůžu,mám málo krve a všichni po mě jdou.Nevím jak tu krev prostě sát.Někde jsem četl že mám vysát spící lidi,nebo v podstatě kohokoliv,ale nevím jak.Dám upíří sátí na lovce a začne boj já ho vysaju až zhebne a stejně mě po mě furt všichni jdou.No a na spící lidi jsem snad ještě nenarazil,nevím kde.Prosím o radu jak mám vlastně tu krev doplňovat,nevím jak se hnout dál.
Děkuji

tak se neumíš plížit... shoď ze sebe pevnou zbroj... A normálně jen přistoupiš ke spící postavě a klikneš na ni... dá ti to na výběr krást, nebo vysát... respektive takhle to bylo v Oblivionu, myslím že to bude pořád stejný, já se pro jistotu nestal ve Skyrimu upírem, protože s tím je jenom otrava.... Raději když mě nakazil, tak sem se šel před spánkem vyléčit...