Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vaše nejoblíbenější hra.

Zdar

Chtěl bych se zeptat:Jaká je vaše nejoblíbenější a naopak neméně oblíbená hra a u které trávíte nejvíc(Tuším že ve velkém počtu se tu setkáme s Mafíí a San Andreas)

Za sebe:Nejvíc času u Game Boyového emulátoru na N95.Nejoblíběnější asi Mario Advanced a Mario Bros pro NES(Nejedna bezesná noc s mobilem v ruce:-):-))

Nejoblíbenější hra
1.Mafia
2.Stalin Subway
3.Call of Duty 2
4.Mockba to Berlin
5.Všechna NFS kromě Pro Street a Shift
6.Wolfenstein(Spear of Destiny)
7.San Andreas
8.Super Mario Forever
9.World Racing 2
10.Rfactor

Hry které nesnáším
1.Street Legal Racing Redline(I padavost Falloutu 3 není ani zdaleka poloviční jako padavost téhle rádoby hry)
2.GTA IV
3.Mafia 2(Zbytečné vyhazování peněz z okna)
4.Czech Racer
5.Tony Vočko
6.Flat Out 3
7.NFS Pro Street
8.Shifty 1
9.Motor Mash
10.World of Warcraft

Pro mě nejoblíbenější rozhodně:
1)Grand Theft Auto: 3, San Andreas, Vice City, IV (čtyřku jsem těď začal a pro mě je to ohromující hra)
2)Need For Speed: Undergoround 2, Carbon
3)Mafia 1
4)Vietcong a Vietcong Fist Alfa
5)Soldier of Fortune 1
6)Battlefield 3(spolu s GTA 4 mam od vánoc)
--------------------------------------------------
A ty méně oblíbené:
1)Soldier of Fortune 2
2)World of Warcraft
3)Far Cry
4)Roller Coaster Tycoon