Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou browser hru bez válek?

Ahoj, hrál jsem půl roku Travian, je to žrout času. Pak jsem hrál 3 roky The West a letos v listopadu jsem začal s Grepolis, ale to je pomalu totéž, jako ten Travian, takže jsem si vzal dovolenou 45 dnů a asi tam pak skončím.
Líbila by se mi hra úplně bez válčení a bez honby za výdělky, nejlépe stavěcí/budovací.

Mozes skusit este Gladiatusa, vyhoda je, ze ked tam par dni nebudes tiez sa ti nic nestane (pokial ti neprepadnu zrovna zasielky;o)).
Inak hram prave asi 3 den Grepolis, ak je to ako Travian asi s tym radsej rychlo skoncim;o).
1400 som ukoncil pred par dnami, vyludnovali sa tam mesta a jedina sanca bola stahovanie z mesta do mesta. Po dlhsej dobe dost nuda.