Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fallout: New Vegas - ano/ne?

F3 se mi líbí (takový cyberpunkový Oblivion), jednička a dvojka vůbec (nesnáším boje na tahy). Co Vegas, stojí (z toho pohledu) za to?

Je teď na Steamu za 4,99€ (CZ/ENG). Plus tři DLC po 2,49. Hru asi vezmu, v kamenných obchodech stojí 3-4x víc. Ale DLC jim asi nechám v obchodě.

------
Dneska se vůbec vytáhli: DeusEx HR za 16,99, Civilization 5 za 10,19 (GOTY za 13,59), komplet GTA (1-2-3-VC-SA-IV-EpLC) za 7,49.

Na tyhle ceny se krabice nedostanou ani za 3 roky.

loading...

Dnes se mi stahoval ze Steamu 800MB patch. Pravděpodobně souvisí s dvěma DLC, které se přímo na Steamu objevily v češtině (ten třetí, Old World Blues, zatím přeložený ze Steamu není).

Nesteamácké češtiny pro dva DLC je tedy možno (nutno?) v datafiles odškrtnout.

---
Tohle mě vyloženě se*e: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.p hp?t=2408367
Hádejte, kdo za to může 3-[

Dneska se začal stahovat další velký patch, DLC Old World Blues, v češtině. Takže je to komplet. Navíc se mezi DLC objevil i poslední přídavek, Lonesome Road, 72760 a podle všeho rovnou i v češtině. 10 euro ale nedám, počkám na slevu.

Pokud někdo bude tohle poslední DLC ze Steamu kupovat, dejte sem info, zda to opravdu jde, zda embargo skončilo.

Jak jsi spokojen s OWB? zajímají mě teda názory i ostatních. Po delší době jsem rozehrál FNV a zrovna OWB a musím říct, že mě to už moc nebere. Štve mě, ta nastavená obtížnost, ne že bych to nedával, ale je to podle mě špatně vybalancované. Lobotomiti vydrží třeba i 3-5 zásahů z antimateriální rifly, roboškorpioni taky, sotva jim to ubírá zdraví. Tohle bylo v Skyrim lépe zvládnuté, pokud měl hráč naskillený luk, tak zásah do hlavy byl téměř jistý instakill..