Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po upgrade OS nejdou spustit hry

Po upgradu z XPček na Windows 7 32bit nejdou spustit žádné hry, přestože DirectX byl nainstalován (9.0c) a ovladač grafické karty (Standardní grafický adaptér s rozlišeném VGA) je aktualizovaný. Jedná se o notebook Dell Latitude D610.
Předem díky za radu

Standardní grafický adaptér s rozlišeném VGA

To není plnohodnotný driver ale jeho základní verze co používají windows jenom proto aby grafika aspoň jela.To v praxi znamená že s těmito ovladači je ti i výkon GeForce 560 TI ůplně k ničemu.Připojím se k osatním a stáhni si ty ovladače.