Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Xbox-hra

Prosím vás mám Xbox a když chci hrát jednu hru ( Project Gotham Racing 4 - AUTA ) tak dám hra pro více hráčů, hrát na této jedné konzoli Xbox tak je to uzamklé a když na to kliknu tak mi to píše ať vytvořím další profil a nevím kde ten profil vytvořím, prosím poraďte :) Díky .

To se snažíš přeložit tohle?

turn the console on, if you are at the dashboard hit the guide button and press "X" that signs you out of the current profile. then on the section that says "my Xbox" go to the right until you see "create gamer tag or gamer profile" hit that and you can take it from there.

Zapnout, zmáčknout, vpravo, až to uvidíš.