Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Conter-strike

Čaute mám takový problém dostal jsem nový notebook HP Pro book 4530s za 15000 a seká se mi na něm csko konkrétně gungame,zombie a další náročnější mody je to vubec možné???

Nemá to ani vlastní grafickou kartu. Jen tu co je už zabudovaná v procesoru. To se ti bude sekat kde co. Příště, až si budeš vybírat notebook a budeš si chtít na něm něco zahrát, tak ať má nálepku NVidia nebo ATI!