Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LEGO Harry Potter years 5-7 - OVLÁDÁNÍ

Zdravim!
Chci se zeptat jestli má taky někdo problém s nastavováním ovladání ve hře?
Pokaždý nastavuju a pak když po nějaký době hru zase zapnu - ovládání je zase na tom defalutním nastavení.

Jiné LEGO hry mi to nedělali (ani předchozí Harry, a ani piráti což byla před tímhle harrym ta nejnovější)a tak sem si prostě zvyk na to svoje!
Hraju totiž se ségrou a já mám pak ovládáni šipky a NUM klávesnice - na noťasu mi to prostě nevyhovuje.

Díky! :)

Hráli jsme nedávno se ségrou celkem dlouho (když byli ty prázdniny) a určitě jsme museli alespoň jedno kolo dodělat (ne-li víc :-p ) Normálně se nám postup hrou ukládá... ale nastavení ovládání ne! :D

Jinak nevim jestli jsi myslel normálne Harryho 5-7 ... nebo harryho 1-4 ?? :) U Potter 1-4 nám jelo všev pohodě!

Teď když jsi obnovil tenhle topic ... už vím kde byl problém ...

Moje ovládání se mi samozřejmě uložilo - po opětovném zapnutí hry se tam sice přehodí defalutní ovládání - ale stačí kliknout na "Change device" a zmáčnkout jakoukoliv klávesu z nastavení toho vašeho ovládání (třeba P - kterým v LEGO hrach skáču já a v jiném nast. ovládání to není)

Co se týka toho rozmazání ... podle toho jestli to máš rozmázlé porád, nebo jen při pohybu postaviček - pak je to v nastavení grafiky (nebo videa ...) - teď nevim jestli to tak je i v té hře -> BLUR=rozmazání -> takže jestli tam je nějaké BLUR nastav ho na LOW nebo OFF ...

Já opravdu nevím - s mým strojem automaticky hraju hry na nejnižší detaily - takže všechno nastavuju na LOW a OFF a ani nevim co ... :D A ani nevím jestli takové rozmazání v HP je ... v Hobbitovi je právě takové rozmazání při pohybu ...