Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia 3

Zdravím. Před časem jsem na youtube dal (fake) video Mafia 3 trailer. (Asi proto, že sem byl naštvanej na amíky, že doprčili dvojku)
No a teď to má 140 000 shlédnutí, jenže tam je muzika, na kterou nemám práva, takže tam nemůžu umístit reklamu. Udělal jsem teda novy video bez hudby a na něj v tom videu odkazuju, že tam je ten pravý trailer.
No tak jsem to zpeněžil, ale potřebuju vědět, jak poznám, že už tam ta reklama je, a kde si můžu přesně prohlídnout, ktery video mi kolik vydělalo?
Předem díky
Ten link na fejk si dávej někam jinam. (karel)

Hlavně počítej s tím, že (příjmem byť i jediného dolaru) ses stal plátcem DPH a musíš kromě pravidelného daňového přiznán podávat (pouze elektronicky!) i Souhrnné hlášení 8-)

Finanční úřad o tobě ví (nebo se brzy dozví) a na případné pokutování má spoustu času. Objem úroků roste v čase, proč spěchat, že.