Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hry běží v malém okně

Zdarec, mám takový dotaz/problém. Když hraju na notebooku konkretně assassins creed revelations, tak když nastavim jiné rozlišení než mého monitoru (mám 1366x768), např. 1024x768, tak mám hru jakobyv malém okně na černém pozadí. Když dám rozlišení 1366x768, tak mi to jede normálně bez častých černých pruhů které někteří lidé mají, ale jelikož notebooky nejsou určeny pro hraní tak mam horší graf. kartu amd radeon hd6490m, takže se mi to seká a rozlišení je asi nejnáročnější a nejučinější věc na zvýšení výkonu. Díky moc

Když máš menší rozlišení hry než obrazovky, tak se ti tam nějakej ten proužek vždy vloudí. A u Assassins... to platí dvojnásob. Dej si to na menší rozlišení a pař bez sekání. Já už sem ACR dohrál a má strašně smutnej konec.

Jo, vím jak je to u ac. Je to dělané na 16:9 monitory pokud se nepletu. Mě to tohle splňuje. Jenže u mého stolního pc, tam když dám nastavení grafiky na menší rozlišení, tak to je sice míň zakulacené (postavy apod), ale je to pořád ne celý monitor. To, že když dám nastavení na menší rozlišení mého monitoru a obraz je v menším okně, mi dělá u všech her co hraju na notebooku, když ale tu samou hru hraju na pc, tak se zhorší kvalita obrazu ale obraz zůstane pořád velký přes celou obrazovku. Jinak fakt díky za vikecání konce ;). Takže ecio zemře. Díky moc ;).