Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem * STAR WARS *

Hoj!
Mam dotaz jestli existují (jakože určitě jo) nějaké hry STAR WARS přímo s příběhem (nejlépe s příběhem z filmů- ze všech - ne jenom ty poslední).

Nejlépe asi nějaké RPG... mužete mi navrhnout i nějakou strategii,jestli existuje (a multiplayer neni nikdy na škodu :)

Star Wars her je hromada jak jsem koukal ... tak jestli někdo ví o nějakých tak prosím ... poraďte!!

Díky!

tak strategie určitě zkusim taky ... multiplayer tam nepchybněje že? :)

Máte ještě další várku STAR WARS her ...? ... to kdybych chtěl hrát všechny, tak to dřív umřu ...

Ale tak vypadaj pěkně ... jen mě pořád trápí ten souvaznost s filmovým příběhem ...

To máš pravdu ... udivuje mě ale teda že je tolik her který maj jinej příběh a přitom by mohly vypadat uplně stejně , ale s filmovym příběhem ...
Tak tedy Ok ... vypadá to,že jstenavrhli ty největší špičky .. vyzkoušim ..a třeba se ozvu která mě oslovila nejvíc! :)

Díky všem! :-D