Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zoo Tycoon

Ahoj, prosím vás mám hru Zoo Tycoon. Stavím zoo, chodí tam návštěvníci, ale vždy po nějaké době hraní, přibývají návšťevníci, kteří mají žízeň, hlad, chce se jim ná záchod a přitom mám u každého výběhu daný záchod, pití a občerstvení. A ve středu zoo je restaurace. Jenomže těch lidí co mají hlad atd. přibývá a nevím jak udělat abych počet těchto lidí snížil? Děkji za radu.

Přístupové cesty ke stánkům.. ale jestli to vydělává..
Ty lidi, co maj hlad a tak, je s nimi nějaký problém? Vždycky určitá část lidí bude mít hlad, tak jdou a něco si koupí. Utíkají ty lidi ze Zoo?
V RCT jsem měl například taky hromadu uklizečů, kteří měli výslovně zakázáno sekat trávu, měli vymezené cestičky, kde uklízet a stejně bylo všude imrvére nablito...

Koupí jinde, pokud je to možné, tak rozšiř sortiment. Vysloveně nejnižší ceny nejsou ani nutné. Jestli vysloveně hra nehlásí, že je hladových moc a nemají kde nakupovat, tak je to ok. Určité procento bude mít vždycky hlad a bude ještě půl hodiny chodit kolem stánků, než něco koupí. Vycházím ale z Roller Coaster Tycoon, tam se to takhle chovalo normálně.