Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry na PC ....

Prosím poraďte mi hry. Spíš Racing a závodní ... možná nějaké farmářské simulátory.
PC sestava:
Procesor: AMD Athlon(tm) - 1Ghz
RAM: 512MB
Grafická karta:RADEON 7500 Series - 64MB
HDD: 20GB
OS: Windows XP Proffesional

pokud by jsi chtel mam tu moji starsi grafickou kartu .a ver ze sem sni rozje i MW3 a jine.me se velice osvedcila ale bohuzel na BF3 uz to opravdu neni ..

GK-Sapphire HD 2600 Pro ddr2
neni to zadna slava ale jak rikam me velice osvedcila.

Myslíš, že mu tuhle grafiku ten jeho procesor se zdrojem veme?