Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Need For Speed the Run

Mám notebook i7 2630QM, 6GB DDR3 1333Mhz, GT550m a aj tak mi tá hra nejde nad 20 FPS (BF3 hrajem na medium alebo ultra pri nižších rozlíšeniach bez lagu). Ovládače mám aktualizované... nevie niekto čím by to mohlo byť?

Ja neberiem svoj notebook ako herný, mám ho hlavne kôli škole a na kreslenie v CADe, mne išlo hlavne o to, že prečo keď mi ide Battlefield 3 na ultra, tak mi nešlo NFS 3 ani na low, keď oboje beží na Frostbite 2 engine :)... posudzovať ľudí podľa jednej info. je trochu nemiestne...