Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam - altivace hry

Dobrý večer. Koupil jsem si hru Mafia II, instaloval a aktivoval na účtě Steam. Jenomže pár měsíců na to se mi zničili data na HDD a nemohl jsem ani načíst OS. Takže jsem musel naformátovat disk a nainstalovat OS. Instaluji teď opět Mafii II. Jsem u aktivace ale když zadám cd-klíč tak mi to vyhodí chybu že je to duplicitní klíč a že nemůže být znovu použit. Prohledal jsem svůj účet na Steam ale tam po hře nejsou ani stopy. Takže neví někdo co bych s tím mohl udělat? Někde kde bych mohl vymazat z databáze ten klíč a hru nainstalovat? Předem díky za pomoc.

Prohledal jsem svůj účet na Steam ale tam po hře nejsou ani stopy

V tom tvém původním účtu? (protože v novém to pochopitelně nepůjde) Podívej se, zda máš zobrazeny "všechny" hry, nejen "instalované". Pokud opravdu není, kontaktuj Steam support.