Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Call of Duty 2 FPS

Ahoj, ve hře Call of Duty 2 mám málo FPS 125-200 a někdy to spadne až na 40-80, dříve jsem měl o dost víc někdy i 250-300, můj Hardware: - Hraju to na DirectX7

CPU: Intel Pentium 4 3GhZ
GPU: ATI Radeon HD 3850 512MB,256bit
RAM: 3GB
OS: Windows 7 Ultimate 32-bit

Nevíte nějakou radu, jak to dát zpět? Nechci žádné jiné configy který měli jiný hráči.
Díky za jakékoliv odpovědi.

Hodnotou snímkové frekvence(fps) se např. hodnotí obrazová odezva a plynulost grafiky u počítačových her na konkrétním počítači. Jako minimální hodnota pro plynulou grafiku (při které lidské oko nerozezná jednotlivé obrazy) se bere 25 fps, zhruba 60 fps se bere jako naprosto dostatečné pro bezproblémový chod hry.

Honíš jen nějaké zbytečné přiblblé číslo.