Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FPS a WoW

Mám problém a už absolutně nevím co stím tak se chci zeptat někde kde by mi mohli poradit Mám ve hře World of warcraft kolem 80-100fps +- jenže v určitou chvli to spadne na 30-50+- a na raidech i mín a je to znát, ale jakmile hru minimalizuju a hned vrátím zpátky zase mám 80-100fps absolutně nevím co by to mohlo dělat a nebo když počkám po chvíli nekdy chvilce se to vráti zase nahoru ty fps zkoušel sem vypnout addony a nic žádná změna už mě napadá jen reinstall PC, ale do toho se mi ještě nechce neví někdo co by to mohlo dělat ? když po minimalizaci a zase vytáhnutí to jde uplně v pohodě. jo jinak mám tenhle notebook http://www.alza.cz/acer-aspire-5742g-484g64mnrr-ce rveny-d244994.htm

Nevim jestli to správně ukaze protoe na druhým notebooku mi nvidia control panel nebo jak se to jemnovalo ze ma procesor 90-100°c ale když hraju tak mi gadget ukazuje u grafiky 80°C ale kdyby se to prehrivalo proc by stacilo minimalizace a zase zprátky a treba 15-30 min v pohode zase