Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TES 4 : Oblivion

Ahoj mám dotaz ohledně již výše zmíněné hry :-) když jí zapnu tak se mi fialový obraz z kostiček a pak se to vypne... když hraju CS 1.6 nebo cokoliv jiného tak to nedělá RR hry nepomohl Direct aktualizován totéž i Driver na grafiku (ze začátku to ta hra nedělala) díky moc a prosím o radu :-)

1. Kdysi to fungovalo, píšeš. Co se změnilo od té doby, že nefunguje? Hardware? Přeinstaloval jsi OS?
2. Sestava PC splňuje HW požadavky hry?
3. Originál nebo warez?
4. Hra je s modifikacemi/addony nebo bez ("vanilla")? Pokud s, zkus přeinstalovat na čistou hru.
5. Píše se něco v Prohlížeči událostí?
6. Napiš sem raději svou PC sestavu, nezapomeň na zdroj (značka, watty)

Poctivě odpověz; uvidíme, co dál.

ještě včera to šlo - nic jsem neinstaloval žádné adony nic... mám Original hru (půjčenou) a CZ sem si stáhl prvních 5 hodin hra šlapala v klidu další den půl hodky a začalo to blbnout... Ram-2GB,zdroj Eurocase 450W,grafika geforce 6600GT(stará 128mička z důvodu reklamace novější...)