Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox360 Kinect vs Ps3 Move

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jaká konzole je z těchto 2 lepší v poměru cena/kvalita/výbava/počet her.
Hrát bych chtěl střílečky,závodní,skákačky, apod.
A důraz je kladen také na to kolik je potřeba k hraní místa.
Děkuji za odpověď.

Blbo polozena otazka - konzole sa vyberaju ciste na zaklade toho, ktore exkluzivne hry sa ti pacia viac, tot vse.
Ad Kinect vs Move - tam zalezi ciste na tom, ci sa ti paci mat v ruke ovladac, alebo nie - miesta potrebujes na obidve dost (je to robene na obyvacku), ale na vazne hranie to este stale nie je, len na take rodinne zabavne hry