Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem počítač na hry

Chtěl bych poradit nějaký počítač na kterým by šlo:modern warfare 3 battlefield mafia 2 atd.na plný rozlišení (1920x1080)možno na střední detaily.Odkaz na počítač do 17 000kč.Moc se nevyznám v pc.

ale já sem chtěl říct jaký si mám koupit monitor asi 1920x1080 a za kolik by jsem ho složil počítač a nebo asi si mám koupit monitor s rozlišením 1600x900 a dát to na to rozlišení ale jak říkals v grafice je 6 500,-kč takže kdyby sem si chtěl složit počítač a chtěl by sem to na rozlišení 1920x1080 (max) takže by mě to stálo třeba 18 000kč a kdyby sem to chtěl dát na max rozlišení 1600x900 takže by to stálo třeba 12 000,-kč?

1. pokud na někoho/něco reaguješ, klikni na "Odpovědět" u příslušného příspěvku
2. možná by bylo vhodné trochu zapracovat na písemném projevu; ta tvoje změť slov bez vět, bez čárek, teček, to opravdu moc ke čtení a pochopení není. (L-Core)

Ani to nie je presne tak, lebo ku grafike GTX570 potrebujes vykonnejsi procesor, aby ju nebrzdil(aby bola vyuzita) cize napriklad Intel i5 2500K za cca 5000CZK, k slabsej grafike ti staci slabsi procesor napriklad Intel i3 2100 za cca 2500CZK, takze zase rozdiel 2500CZK.
Vykonnejsii procesor a grafika potrebuje silnejsi zdroj 620W za cca 2000CZK na tu slabsiu verziu ti staci 400W za cca 1000CZK, cize zasa rozdiel 1000CZK.
Vykonnejsia zostava viacej hreje, takze ju musis dat do kvalitnejsej skrine s lepsim vetranim, cize zasa rozdiel 1000 - 1500CZK.