Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nespustím hru

Dobrý den potřebuji se na něco zeptat.Když chci spustit jednu starší hru Mortyr 2 tak my najede tabulka s nápisem ''Mode could not have been initialized''.Nevýte někdo prosím co to znamená?Děkuji za odpověd

Zkus hru odinstalovat, smazat její adresář a info v registru (pokud to po odinstalaci zůstalo) a nainstalovat znova.

Tohle kdysi bylo v nějakém časopise. Pokud si to vybavuji správně, mizernější animaci nepřátel (po nějakém zásahu) jsem snad nikde neviděl.