Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Counter strike 1.6 problém

Ahoj, promiňte že vás tady obtěžuji s takovou maličkostí ale nevím co mám dělat. Včera sem si přeinstalovával system na 64 bit takže mi nezůstalo nic ani CS. Chtěl sem si ho znova stáhnout a když sem ho nainstaloval a chtěl ho spustit tak mi to napsalo. (available memory less than 15MB!!! - 69230592) Málo paměti to bejt nemůže protože mám ještě 75 GB volných a mám 4rámky.

Prosím poradíte mi co stím mám dělat? Díky.

Zdravím, měl jsem stejnou chybovou hlášku a vyřešil jsem ji tak, že jsem klikl pravým na ikonku Counter strike dále jsem dal vlastnosti a nastavil jsem kompatibilitu z windows xp na windows vista sp 2...napište jestli to někomu pomohlo