Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stronghold crusader-helmův žleb

Tak mě jen pro zajímavost napadlo jestli někdo už někdy udělal ve Strongholdu pevnost podle Helmova žlebu(pro zajímavost to je pevnost z Pána prstenů z druhého dílu,který byl napaden 10 000 skřety,a teď trochu odbočím,ale není blbost že by 300 lidí porazilo 10 000 skřertů)

Je to zajímavé pokusím se to najít na netu a jestli nenajdu určitě se pokusím něco takového udělat auž se nemůžu dočkat toho noveho filmu ,,Hobit" :D. Kdyby někdo našel tu mapu ve strongholdu s tou pevností, tak prosím abyste tu dali tu stranku a nebo mi poslali na michal.zadelak@seznam.cz to je email :D