Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto problém s FIFA12

Zdravím,

mám problém se hrou FIFA 12,když jí zapnu,tak se normálně zapne a na začátku je logo hry a tam se to zasekne (kurzor myši ukazuje,ať čekám),ale ať čekám jak čekám,pořád se to nezapne.Nevíte někdo co s tím prosím ?

No tak s problémy s cracky musíš někde jinde. Kup si to, problémy třeba zmizí.

Jinak, informace, které jsi poskytl, jsou stejně nedostačující. Nevíme, zda plníš požadavky hry. Neznáme HW tvého počítače. Do prohlížeče událostí či errorlogu se taky nedíváš (nebo na to nereaguješ). A dále je tu i možnost všeobecné zabordelizovanosti operačního systému, který by možná zasloužil přeinstalovat.

Lock, viz pravidla.