Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podzim 2011

Letošní podzim je opravdu nabitý, jaký je váš favorit?

Za sebe: Uncharted 3: Drake's Deception

Ještě jsem nestihl ani hrát / dohrát hry z předchozí části roku 8-). Pravda dal jsem si znova DA2 (kupodivu mě to podruhé baví víc, než poprvé-možná ty patche), načal jsem Armu2, The Witchera 2, čeká mě Metro 2033, Stalkeři...no modlim se, aby letos v zimě nic nevyšlo a všechno se odložilo o půl roku :-D. Ovšem láká mě CoD MW3...