Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry na můj PC, potřebuju poradit. ;)

Zdravím
Chtěl bych vědet které dobré, klidně i nové hry rozjedu.
Rozjel sem hry jako: Call of Duty 4, Death to spies [na max.], Call of Juarez 1, Minecraft, CS:S, nejely mi hry jako Far Cry 2, Mafia 2, Sacred 2.

Moje sestava:

Windows XP SP3 Professional 2002

Procesor: 999Mhz AMD Athlon (Jednojádro)

Paměť RAM: 1GB

Grafická karta: Sapphire ATI Radeon X1650 (256MB) [Pixel Shader 3.0, DX 10]
pozn. (Je dost vykonná).

HDD: 80GB

Chtěl bych poradit které dobré nové hry mi pojedou ale aspon s podporou 3.0 Pixel Shadery bych rozjel, (CoD 6 Mi jelo jenom od Menu :D), nevím co hrát a chcu něco dost zábavného. Prosím rychle mi poradte. :)

Dodatek: Procesor je bez SSE, a nevím proc mi nejde nainstalovat nový DirectX 9.0c 2010, na konci píše chybu v systému ale skoušel sme i přeinstalovat win ani na Win 7 ani Vista to nejelo, a nemám podporu X64.

:)