Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Frontlines Fuel of War (cz)

Ahoj.
Nemám moc času na to přicházet sám, tak se zeptám.
Hraju Frontlines Fuel of War. Je to hra z roku 2008.
Nainstaloval jsem tam všechny patche, které vyšly. Poslední je patch 1.3.0.

Problém s hrou mám ten, že se neustále seká grafika. Chvilkama "jakoby" odtrhnuje plynule a chvilkama se seká.

Konfigurací sestavy by to rozhodně být nemělo, protože splňuje požadavky z roku 2008 a dokonce je předbíhá.

Je to DualCore (@3GHz) se 4GB RAM a Windows7(64).
Grafiku mám ATI 4870 (1GB)

Drivery na grafice mám docela nové, ty určené pro hru Rage (jsem v práci, tak nevím číslo verze).

Zdravím, tuto hru jsem instaloval již asi na 7 počítačů.Pokud máš hru napatchovanou na verzi 1.3.0.a hra je funkční,potom je problém ve tvém PC.Ten dul core je dvoujádro a to asi bude ten problém.Je to minimální požadavek. .My všichni co tuto hru hrajeme přes net již nějakou dobu máme čtyř a šesti jádra.Vím že jsem zkládal PC se dvoj jádrem a nic moc hra nešla.Zkus osekat ve hře detaily a rozlišení na menší.Ještě se zeptám - jak jsi tu hru patchoval v těch sedmičkách?Jde to ,vím jak na to, ale tato hra není stavěná na win7 jen na XP. Tady si to ověř, jaké splňuješ požadavky.
http://cyri.systemrequirementslab.com/CYRI/intro.a spx.

To že by hra z roku 2008 nefungovala korektně na dvoujádrovém procesoru je nesmysl.
Můj monitor má rozlišení 1680x1050. Na takovém rozlišení to musí běhat plynule jak vzteklé a to při libovolném nastavení grafiky!

Ačkoliv je sobota a já dělám, našel jsem si čas na detailní prozkoumání tohoto "problému".

Potíž způsobuje to, že aplikace není úplně dobře napsaná.

Potíž s hrou byla vyřešena a hra by měla fungovat na Vistech i Win7 v plných detailech bez trhnutí

Potíž lze vyřešit přenastavením priority procesu hry.
Na to jsem si tedy udělal prográmek, přes který stačí hru spustit a problém se potom nevyskytuje.
Prográmek stačí nahrát do adresáře (složky) se hrou a spustit.

[http://hry.poradna.net/file/view/260-launcher-png]

Download

Poznámka: aby program fungoval musíte mít administrátorské práva, která si vyžádá.