Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS3 a rychlost IT.

Ahoj
Prosím vás můžete mě někdo poradit jaká musí být rychlost IT pro plynulé hraní her na PS3?
Moje rychlost připojení je pouze

Výsledek testu (rychlost, kvalita)
Download: 10 205,25 kbit/s (1 275,66 kB/s) 1 výborné
Upload: 1 036,94 kbit/s (129,62 kB/s) 1 výborné
Web odezva: 16ms38.5ms80ms 1 výborné
Stabilita: 63.1 % 3 dobré
Informace o průběhu testu
Server: Praha - Sitel (1Gbps)
Download: velikost: 3 207kB, čas:2.51s
Upload: velikost: 600kB, čas:4.63s

A chtěl bych si zahrát hlavně Battlefield 3.Samozřejmě i jíné hry ale až Battlefield 3 mě donutil koupit PS3.
Děkuji za každou radu.

A ještě jsem se chtěl zeptat.Na nějaké cenově dostupné sluchátko s mikrofonem abych mohl komunikovat se spoluhráči.Zvuky hry budu mít puštěné přes tv.Takže jen na komunikaci.Šlo by to taky připojit bez drátově?