Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Battlefield 3 - diskuze ( jak se vám líbí,postřehy,rady a tipy,názory)

Zdravím,chtěl bych trochu zadiskutovat o hře Battlefield 3.Je to právě nově vydaná hra a zajímá mě jak vás oslovila či pozitivně nebo negativně.Chtěl bych vidět vaše názory na hru,nějaké tipy,postřehy,názory.Mě osobně singleplayer tolik nezaujal,čekal jsem od toho daleko víc.i když vím že Battlefieldy jsou hlavně klasické Multiplayerovky.Ještě než hra vyšla psali o propracované kampani na dobu hry okolo 18hod.Sám jsem hru dohrál za 6hodin:-)Je hodně věcí které se mi na hře nelíbily.Grafika je celkově skvělá a dynamika,fyzika taky ale přijde mi to takové nezáživné,hodně nepřehledné,málo akční.Taky jsem čekal více vozidel v kampani a nejenom tank a stíhačku,o tom battlefield je aby se člověk vyžil na nějakých transportérech apod.po téhle stránce hra propadla.Zajímají mě vaše postřehy:-)

Hojte.
Potřeboval bych poradit :/
Jsem v misi - operace guillotina a nevím si rady.
Pořád mi to píše ,že :Kulomet ve spodním patře, celé to tam obcházím a nic.
Nevím co mám dělat, prosím poraďte mi.
Předem dík.