Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gamepad za 400

Ahoj , sháním pro bratra na vánoce novej gamepad. Bohužel jsem velice finančně omezen , takže nečekám žádné zázraky. Jsem schopen dát maximálně 400 . Hrát se na tom budou spíše sportovní hry jako Fifka, PES , NBA , NHL atd. ... Chci nejlepší poměr cena/výkon/kvalita a kompatibilitu ke všem těmto sportovím hrám . Chtělo by to , aby se ruky příliš nepotily , byly tam analogové páčky atd. Vibrace být nemusejí , bezdrát taky ne . Musí být kompatibilní s NBA 2k12 :). Díky za doporučení

Zdravím,já zase používám na pc gamepad od firmy Saitek je velmi kvalitní.Tento gamepad je analogový a funguje na všechny typy her na pc.Co se týče sportovních her co si uvedl, všechny mám osobně vyzkoušeny na tomto gamepadu(FIFA 11,FIFA 12,NHL 08,NHL 09,NBA 2K11,NBA 2K12,PES 10,PES 11,PES 12) a nikde jsem neměl žádný problém.Sám jsem převážně sportovní hráč,tak je pro mě gamepad velice nezbytný:-) Tady je odkaz na něj: http://gamepady.heureka.cz/saitek-p380-dual-analog -pad/ cena se pohybuje kolem 250-350kč