Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Crysis 2

nazdar chci se optat jesli má cenu pouštět crysis 2 když mam tuhle kartu ati radeon hd 2600 ta karta je nouzovka pač předešlý se začalo čudit ostatni požadavky hry splnuju misil doporučený poradte předem díky za odpověd.

na téhle kart je to jen dočasně přešně 15 dni a pudu si koupit novou ale ted když hraju ctysis 2 tak hrát mužu tak 30 minut jinak je ta karta horká že bi se naní dalí dělat san karbanátky :D a po tý pulhodine hrani teplota vylezla ze 48 celsia na 62 cesia a to sem neměl otevřený okno