Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program přestal pracovat

Zdravím, nedávno jsem se zde radil s výběrem vhodného PC. PC jede v pohode jenom se mi stalo že při hře Dead Island po zapnutí buď zvuk příšerně rachotil nebo nerachotil, ale hra se po načtení sama vypla a objevila se mi tabulka Program Dead Island přestal pracovat .. Stalo se mi to uz i Crysis 2 , vse je koupene .. nevite cim to je ? Podle me to mozna bude Firewallem ale tam je všechno povolene

kdyžtak díky za rady

vubec ne vsechno jede na normal - nasel jsem jakejsi odkaz ze to dela ovladač zvukovky a ze mam zapojit mikrak do jacka.. bohuzel nic se nestalo .. jinak teploty opravdu nevim ale kdyz rozjedu i 4x World of Warcraft Cataclysm + NFS Hot pursuit .. tak myslim ze tim to opravdu nebude