Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání Notebooku

Dobrý den

Mám menší problémek :(
Hraji na mém Notebooku různé hry.(Mafia 2,The Sims 3,Harry Potter a Princ dvojí krve)
Ze začátku je to OK.Ale když hraji déle tak se Notebook celý vypne.....Po více hraní her se vypíná i za 2min hraní...
A někdy dokonce i když hry nehraji ale to se stalo asi 2x....
Moc děkuji za všechny rady......

Dá.
Vyčistit vnitřek notebooku. Nehrát náročnější hry, které přehřívání způsobují (a na které NB pravděpodobně není stavěn). Někdo používá chladicí podložku (její případný přínos nedovedu posoudit, doma to nikdo nemá/nepotřebuje, protože na NB hry nehraje).