Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Prosím Help

Dobrý den chci si nainstalovat world of warctaft the burning crusader a chci mít aji wrath of the lich king nevíte jak to mám udělat děkuji.A chci oba 2 datadisky na jednim disku.
Lock. Už jsem psal, abys vymyslel méně dementní předmět. Jestli je to moc, někomu řekni. (karel)

Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.

Vážně je to tak náročné?