Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sacred z Levelu, sháním češtinu

Koupil jsem level, kde je i plná hra Sacred s datadiskem Underworld. Bohužel bez přiložené češtiny, ale hrát v AJ to nechci. NEdaří se mi čeština sehnat, jediná kteoru jsem našel je z abcgames, tu jsem překopíroval podle návodu, ale nefunguje, stále je hra anglicky. Nevíte kde češtinu sehnat?
Díky

odepsal mi sám velký:
Zdravím,

nevím, jestli vím už kolegové odpověděli, ale Sacred bohužel není v češtině proto, že jsme na českou verzi nezískali práva, byť jsme se ji pochopitelně česky sehnat snažili.

Na internetu, pokud víme, žádný neoficiální překlad není.

2011/10/8 <XTUTA@seznam.cz>
Dobrý večer
Proč není Sacred v češtině a dá se od někud stáhnout?Koupil jsem si spešl rpg Level a bez češtiny to nedám,dějuji za info.
Našel jsem pouze-http://www.recenze-her.cz/downloady.php?presmerova t=http%3A%2F%2Fwww.abcgames.cz%2F%3Fp%3Dpreklady_z obraz%26amp%3BID%3D6620&id=827
a bud je nefunkční nebo jak ji zprovoznit?Ještě jednou děkuji.

--
S pozdravem

Jaromír Möwald

externí autor/redaktor
časopis Level | server Hrej.cz | pořad GamePage
tel: +420 720 111 314