Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem F.E.A.R. 2

Dohrál jsem jedničku a oba datadisky na těžkou obtížnost. Skoro všechny souboje byly: zalízt za roh a pomocí náklonu z tohoto úkrytu kosit nepřátele, nutnost pro úspešnej lov. Teď zkouším dvojku a čumim jak trubka, ve hrě schopnost náklonu vůbec není, ani si nedovedu představit jak to bez toho budu hrát. Jak se vám hra bez této schopnosti hrála, to tam snad není potřeba??

Dohrál jsem jedničku s datadisky taky (ovšem na normální obtížnost) a nevykláněl jsem se snad ani jednou, prostě to ve hrách nepoužívám. Každý má svůj styl; já zapnu zpomalení času, úkrokem vylezu zpoza rohu, kropím, co se dá a před skončením zpomalení zalezu zpět.

Dvojky jsem hrál zatím tak pět minut.

Já jsem se právě ukláněl ve všech třech dílech takže si budu těžko zvykat. Ale jste v přesile, tak asi proto to tam nedali. Rovnou povalim na hard tak uvidím.
Michal 2:

2 som presiel, dala sa na trend zjednodusovania

: tak tohle jsem nějak nepochopil.