Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Arma 2 Operation Arrowhead Stuttering

Mam problem s armou 2 kde i pri nejnizsim nastaveni hra bezi zhruba na 50 - 60 snimku za sekundu a pak se to vzdy v urcitych pasazich zacne sekat (stuttering) a FPS pada klidne i pod 20 a jeste k tomu se hra porad pozastavuje (sekundove zaseky = stuttering).

sestava :

HD 4850 512MB

4 GB ram

AMD phenom II 940 3gh

Neni to treba tim ze HDD,ram nestiha zapisovat data z te hry ? Protoze CPU,GPU by to melo stihat (podle PCT testu)

1) Stuttering v arme 2 maji i majitele HD 5850 a vykonejsich karet a procesoru takze chyba nebude v tom ze mam starsi grafiku

2) Je nesmysl abych na min detajlech mel 50 - 60 fps a pak se to v urcitych pasazich (nejvic ne to znat kdyz projizdim vesnicema) zacne brutalne sekat (sekundove zaseky) a FPS jde klidne i pod 20 (tento problem maji i hraci s mnohem lepsima sestavama na low detajly)

3) Rozliseni klasicke pro 19´ monitor

4) Podle testu ma byt prumerne FPS na moji grafice 30 a to testovali na 2 jadrovem C2D ja mam vykonejsi CPU a FPS mi bezi nad 50,v testu je tech 30 fps kvuli limitaci CPU

V crysis se mi taky stavaly ty sekundove zaseky i na low a plynulost se zlepsila kdyz jsem defragmentoval disk jenze stacilo hrat 5 - 10 minut a pak se to zase zacalo sekat jako drive a nemuzu prece kazdych 10 min ukoncovat hru abych mohl defragmenovat disk

Jo a hra je origo (arma 2 OA)